GPNow.
Лікарі онлайн безкоштовно

Важливо:
Безкоштовні консультації онлайн для вимушено переміщених українців або тих, хто перебуває на окупованих територіях

Зверніться до лікаря або психолога в 3 кліки!

ПРО НАС ТА НАШУ МІСІЮ

GPNow – це сучасна медична онлайн-платформа, на якій кожен українець, незалежно від місцезнаходження, може отримати безкоштовну допомогу від кваліфікованих лікарів. Просто і без попереднього запису.

Ми сервіс з 5 роками досвіду та головним офісом у Сингапурі. Ми створили систему взаємодії лікарів та пацієнтів, завдяки якій можна швидко та просто зв’язатися з кваліфікованим медичним працівником та отримати необхідну допомогу.

Для нас не важливо, де ви знаходитесь: за кордоном або у своєму місті, ви можете звернутися за консультацією до будь-якого медичного фахівця, зробити діагностику, отримати психологічну допомогу чи навіть консультацію ветеринара для свого улюбленця.
Отримуйте допомогу незліченну кількість разів і абсолютно безкоштовно.
Наші лікарі готові піклуватися і супроводжувати кожного українця.

ЛАСКАВО ПРОСИМО

ВІДГУКИ

Ви можете нам довіряти

Кваліфіковані лікарі

Ми ретельно перевіряємо документи спеціалістів, що працюють із GPNow: дипломи, ліцензії та сертифікати.
Лікар без підтверджених документів та права на практику в Україні не буде допущений до платформи.

Конфіденційність

Вашу сесію неможливо прослухати чи записати. Платформа GPNow надійніша за більшість популярних засобів онлайн-зв’язку.

Тут і зараз

Вам не потрібно чекати та записуватися до лікаря заздалегідь. Ви можете отримати консультацію за кілька хвилин після реєстрації.

Немає посередників

Ви можете зв’язатись із лікарем напряму.

Зв‘язатись із лікарем просто

Після реєстрації ви зможете зробити це у 3 кроки

 

1
Увійдіть

2

Виберіть лікаря

3

Зв’яжіться

Зареєструйтесь тут

щоб звернутись до лікаря або психолога
щоб надати кваліфіковану допомогу тим, кому вона потрібна

Наша історія

GPNow підтримує Україну

 • Історія родини Романа

  Вони зустрілися в Ізмаїлі...
  50 років тому мій Папа зустрів мою Маму. Раніше молоді люди знайомилися просто на вулиці, так сталося цього разу. Мій батько в компанії своїх друзів йшов вулицею назустріч такій же компанії молодих симпатичних дівчат. Так і відбулося знайомство моїх батьків. Тихим весняним вечором, на центральній вулиці Ізмаїла, яку місцеві тоді називали Бродвей. Через якийсь час після знайомства зіграли весілля. Весілля відсвяткували в Ізмаїлі, у домі батьків мого Батька. Папа був людиною військовою і відразу після весілля його відправили на службу в далеку тайгу. Мама, майже як дружина декабриста, поїхала разом із ним. Так вони й подорожували разом по життю, по усьому Радянському Союзу. Народжували дітей, міняли міста та квартири. За обов'язком служби Батько змінював гарнізони, а Мама, слідуючи за ним, була змушена міняти школи. Вона працювала учителем англійської мови. Через її дбайливі руки пройшли тисячі учнів. Впевнений, багато хто досі згадує її з вдячністю. Для багатьох англійська мова стала гарною допомогою у дорослому житті. Багато було труднощів та випробувань, але було й багато гарного.
  Цей рік був особливо важким. Просто перед новим 2022 роком батьки вдвох потрапили до Маріупольської лікарні з коронавірусом. Місяць лежали під киснем. Ситуація була дуже важка, але вони зуміли впоратися та вижити. 19 січня, на Хрещення, їх виписали, а наприкінці місяця я приїжджав до них у гості. Ми довго не бачилися, були раді зустрічі, будували плани на майбутнє. Але 24 лютого все змінилося. Маріуполь почали обстрілювати. Я втратив зв'язок із батьками та всіма близькими, які жили в Маріуполі. Іноді, раз на тиждень чи рідше, вдавалося отримати інформацію про те, що всі живі та здорові. Батько у свої 70 років примудрявся піднятися пішки на 12 поверх якоїсь висотки та відправити СМС близьким про те, що вони живі. Так минув місяць. Мої батьки жили місяць у підвалі під обстрілами, без води, їжі, тепла та електрики. І весь цей період, від повідомлення до повідомлення, був для всіх близьких наче тортури. І ось радісна звістка, 23 березня вони змогли вирватися з Маріуполя своєю машиною, вона єдина вціліла з усього двору. Це був успіх. Вони вирішили поїхати на безпечне місце, на свою батьківщину, де так давно не були. На своїй старій, вцілілій під обстрілами «Калині» вони проїхали всю країну. З Маріуполя виїжджали під обстрілами, на околицях точилися бої. Їм вдалося вирватися з пекла, проїхати всю країну зі сходу на захід через усі блок-пости. Але вони так і не змогли доїхати до будинку.
  А напередодні мені наснився сон. Я бачу Маму та Папу зі спини. Я їх кличу, а вони не обертаються і йдуть від мене. По ході видно, що вони дуже втомилися. Потім сідають у машину та їдуть…
  Мами та Папи більше немає.

  💙💛 На таких маленьких героях з величезними сміливими серцями будуватиметься майбутнє нашої України.
  Написано дідусем Михайла, Віктором Миргородським.

  Нехай покійна подружня пара Миргородських спочиває з миром.
  А ми маємо завжди залишатися ЛЮДЬМИ!
  24.03.2022 На трасі Одеса-Рені сталася трагедія. На виїзді з міста Татарбунари у бік горда Ізмаїл машина з біженцями з Маріуполя потрапила в автокатастрофу. Внаслідок події загинула подружня пара — Миргородський Георгій Костянтинович та Миргородська Валентина Володимирівна. У машині було ще двоє пасажирів: їхня невістка з сином. Вони залишилися живими, але зазнали значних травм. Ці люди протягом місяця виживали у Маріупольському пеклі, де кожний день міг стати останнім. У них вийшло з нього вирватися, проїхати всю країну зі сходу на захід і, не доїжджаючи 50 км до рідного будинку, вони розбилися об бетонну стіну блок-посту. Це сталося у темну пору доби. Проклятий блок-пост не був освітлений і позначений дорожніми знаками належним чином.
  Хочу окремо розповісти про хлопчика, який їхав машиною. Я вважаю, що цей хлопець справжній герой, який заслуговує на найвищу нагороду. Протягом місяця життя у блокадному Маріуполі кожен день цього маленького хлопчика був сповнений подвигів. Щоденні вилазки з їхнього підвалу, де вони ховалися, на пошуки води, їжі та дров могли стати останніми. Щодня потрібно було долати близько 10 км вулицями зруйнованого міста. Пробиратися серед спалених будинків, підбитої техніки та трупів. Він щодня допомагав своїм родичам та сусідам вижити. Допомагав як міг і робив це без будь-якого захисту, бронежилету та каски. Втім, як і будь-який інший мирний житель.
  Одразу після аварії у свідомості залишився лише 12-річний хлопчик Михайло. Надворі була ніч, холод, порожня траса за містом. У машині два трупи і переламана мати, що стогне від пекельного болю. І вкотре маленький Мишко здійснив подвиг. Напівроздягнений закривавлений хлопчик намагався викликати допомогу по телефону, але в машині всі телефони розрядилися. Тоді він вийшов і почав намагатися зупинити рідкісні машини, які проїжджали ПОВЗ. Він махав своєю закривавленою рукою, з якої звисав шматок шкіри, що бовталася, але машини так і проїжджали повз. Через якийсь час він зміг зупинити попутку, це вийшло не відразу, але все-таки він упорався. Його матір незабаром відвезли до лікарні, де про неї подбали. Я вважаю, що маленький 12-річний хлопчик Михайло — справжній герой, про якого треба писати у шкільних підручниках. Він зміг вижити і впоратися з такими труднощами, з якими впорається не кожна доросла людина. Гідний найвищої нагороди.

   Історія родини Романа
 • ДОПОМОГА НАЙБІЛЬШ ВРАЗЛИВИМ - ВІЗИТКИ ДЛЯ ОДЕСИ

  Петру - румунський волонтер, з яким я працюю в Ісакчі - за допомогою Петру сотні візитівок GPNow залишають Україну. Петру розвозить гуманітарну допомогу будинками українцям та дитячим будинкам Ізмаїла, Миколаєва, Одеси.

  ДОПОМОГА НАЙБІЛЬШ ВРАЗЛИВИМ - ВІЗИТКИ ДЛЯ ОДЕСИ
 • Від українців для українців

  Поздоровляємо Катерину, нашого Менеджеру з комунікацій та маркетингу UCTS, із запуском чудової нової домашньої сторінки нашого веб-сайту, а також акаунта в Instagram, розроблених спеціально для пацієнтів з України. Ці прості для навігації сторінки з контентом українською мовою дозволяють людям, які найбільше потребують допомоги, швидко та легко отримати доступ до наших послуг. Чудова робота, Катерино!   

  Від українців для українців
 • Американська торгова палата – Розвиток нашого міжнародного профілю

  Завдячуючи самовідданій роботі нашого Менеджера по роботі з партнерами Тетяни, наш сервіс відтепер представлений у розділі «Гуманітарна допомога (міжнародна) на веб-сайті Американської торгової палати! Це виводить наш сервіс на глобальний рівень та дозволяє ширшому колу людей, які потребують допомоги, дізнатися про нас та про те, що ми можемо запропонувати. Крім того, це допоможе нам збирати більше грошових пожертвувань, щоб ми могли продовжувати робити нашу можливу роботу.   

  Американська торгова палата – Розвиток нашого міжнародного профілю
 • “Amazing Grace” – Дякуємо, Павло!

  Ми також хотіли б подякувати Павлу, надзвичайній людині, яка прилетіла аж з Лос-Анджелесу, щоб шість тижнів займатися волонтерською діяльністю, зустрічаючи біженців, які перетинають кордон. Відома пісня «Amazing Grace» у виконанні Павла принесла трохи заспокоєння, любові, легкості, радості, миру та ласки людям, які заткнулися з жахливою необхідністю покинути свій дім. Подивитися відео можна за цим посиланням!

  “Amazing Grace” – Дякуємо, Павло!
 • Сталеві янголи

  Усього за три місяці до нашої платформи долучилося 255 пацієнтів і 32 лікарі, які провели понад 286 безкоштовних консультацій для вразливих громадян України. Уся ця видатна робота була профінансована за кошти PII і стала можливою, завдяки нашим чудовим волонтерам, які кожного дня роблять неможливе можливим. Саме завдяки нашій команді, яку вже охрестили «Сталеві янголи», нам вдалося дійсно змінити правила гри для людей, які потребують медичної консультації, психологічної допомоги або особливої турботи.

  Сталеві янголи
 • Подяка від пацієнта – зворотній зв'язок на місцях – Наталя

  Наталя, яка народилася в Одесі, але зараз проживає у Берліні, звернулася до нас, щоб висловити подяку після того, як їй вдалося отримати консультацію педіатра через нашу платформу. Наталя розповіла, що їй було складно знайти допомогу у місті, яке стало для неї новим домом. Хоча місцеві лікарі робили усе, щоб підтримати жінку, їй було дуже складно спілкуватися з іноземцями. «Лише українці здатні зрозуміти українську душу, - каже Наталя, - дякую вам, що ви є!»    

  Подяка від пацієнта – зворотній зв'язок на місцях – Наталя
 • Людяне ставлення до людей

  Ми хотіли б поздоровити з Днем народження Джину, нашого Національного керівника у Румунії та Безстрашного прикордонного воїна, яка настільки віддано присвятила себе волонтерській діяльності на прикордонному пункті Ісакча від самого початку конфлікту, що не взяла вихідний навіть на свій День народження! У цей особливий день Джина отримала особливий подарунок: маленька донька нашого Операційного менеджера і керівника з питань адаптації Тетяни прикрасила ноутбук своєї мами у якості привітання!  

  Людяне ставлення до людей
 • ПОПОВНЕННЯ ЗАПАСІВ

  Покупки для дітей-біженців для роздачі біля кордону. 💛💙Готові йти! 💪🏼
  ПОПОВНЕННЯ ЗАПАСІВ
 • ЗАПРАВКА БІЖЕНЦІВ

  Ми з Деном у Констанці. Він допоміг біженцю заправити машину та накачати шини.
  ЗАПРАВКА БІЖЕНЦІВ
 • НОВИНИ З КОРДОНУ

  Останнє повідомлення від Джини та Дена на кордоні – ці бідолахи виснажені емоційно та фізично…
  НОВИНИ З КОРДОНУ
 • Волонтери

  Вони не знали один одного до початку війни Я зустрів Себастьяна та Ендрю на кордоні Ісакчеї. Себастьян приїхав із Франції, щоб стати волонтером, гроші з власних ресурсів допомагати у всьому, що потрібно. Ендрю має американське громадянство і навчався в Румунії. Себастьян і Ендрю познайомилися в Румунії і вирішили приїхати разом на Ісакейську митницю. Людяність не має обмежень, громадянства, релігії, дискримінації, і ми всі єдині задля єдиної цілі.
  Волонтери

  Анкета для лікарів і волонтерів:

  Наші партнери

  GPNow